Náhradné diely motor

Ako prvé si nastav aký motocykel vlastníš. Filter kompatibility ti ponúkne diely pasujúce na tvoju motorku.
REKLUSE Kryt spojky Rekluse

REKLUSE Kryt spojky Rekluse

Rekluse ponúka spojky a kryty pre mnoho modelov. Je vyrobený z kovaného hlinníka pre zvýšenie pevnosti a trvanlivosti. Kryt spojky umožňuje väčší objem oleja v motore. Je navrhnutý tak, aby pasoval na každú originál aj Rekluse spojku.

169,- €
140,83 € bez DPH
Zobraziť detail produktu
REKLUSE Spojkový kôš Rekluse

REKLUSE Spojkový kôš Rekluse

Spojkový kôš Rekluse je vyrobený z kovaného hliníka a jeho povrch je spevnený tvrdeným eloxom. Jeho presný povrch a tvrdený elox zlepšuje funkciu ovládania spojky. Do objednávky prosím uveďte typ motocykla, na ktorý potrebujete spojkový kôš. Ďakujeme.

311,- €
259,17 € bez DPH
Zobraziť detail produktu
REKLUSE Brzda Rekluse

REKLUSE Brzda Rekluse

Jednoduchá inštalácia. Vysoko kvalitné komponenty. Uvoľní nohu na pravom rohu. Umožňuje ľahšie technické jazdenie. Zachováva použitie zadného brzdového pedálu. Do objednávky prosím uveďte typ motocykla, na ktorý brzdu potrebujete. Ďakujeme.

349,- €
290,83 € bez DPH
Zobraziť detail produktu

novinka
REKLUSE Spojka Rekluse Core

REKLUSE Spojka Rekluse Core

Balenie manuálnej spojky Core je menšie/lacnejšie balenie spojky Core TorqDrive Balenie obsahuje: Vnútorný a prítlačných spojkový kôš, plechy a pružiny. Balenie NEOBSAHUJE lamely, nutné použiť sériové lamely. V prípade hrubšieho prevedenia spojky, je súčasťou balenia len 1 extra lamela. Obsah balenia sa môže líšiť v závislosti od modelu motocykla. Pre bližšie informácie navštívte stránku Rekluse, alebo nás kontaktujte.

569,- €
474,17 € bez DPH
Zobraziť detail produktu
REKLUSE Spojka Radius X

REKLUSE Spojka Radius X

Rekluse Radius X je automatická spojka, ktorá nahrádza spojku Rekluse EXP. Vďaka použitiu osvedčeného obloženia TorqDrive sa zvýšil prenos sily. Rekluse Radious X teraz používa špeciálne tenké trecie obloženia, ktoré boli predtým použité len v ručne ovládanej spojke. Výhody Rekluse X: – automatická spojka, ktorá dodáva väčšiu silu – prenáša väčší krútiaci moment ako pôvodná spojka – obloženia spojky majú dlhšiu životnosť – ľahšie zapojenie spojky – manuálne spojenie je možné kedykoľvek – nastavenie spojky predpätím spojovacieho kábla Do objednávky prosím uveďte typ motocykla, na ktorý spojku potrebujete. Cena spojky sa môže líšiť v závislosti od typu motocykla. Ďakujeme. Pri modeloch s hydraulickou spojkou je predajná cena 909€.

739,- €
615,83 € bez DPH
Zobraziť detail produktu
novinka
REKLUSE Spojka Rekluse Core TorqDrive

REKLUSE Spojka Rekluse Core TorqDrive

REKLUSE Core TorqDrive je manuálna spojka určená pre jazdcov, ktorí chcú zo svojej motorky dostať maximum. Balenie obsahuje všetky inovácie a výhody manuálnej spojky Rekluse. Technológia Core je založená na tvare a prevedení vnútorného a prítlačného koša, má menšiu hmotnosť a lepšie chladenie. Lamely TorqDrive sú vyvinuté spoločnosťou Rekluse, zabezpečujú väčšie prúdenie oleja, lepší prenos krútiaceho momentu a sily, citlivejšie ovládanie spojky. Všetky komponenty spojky majú dlhšiu životnosť. Balenie obsahuje: vnútorný a prítlačných spojkový kôš, lamely TorqDrive, plechy, vonkajší kryt a príslušenstvo potrebné k montáži Obsah balenia sa môže líšiť v závislosti od modelu motocykla. Do objednávky prosím uveďte typ motocykla, na ktorý spojku potrebujete. Ďakujeme.

1.019,- €
849,17 € bez DPH
Zobraziť detail produktu

REKLUSE Spojka Rekluse CoreEXP 3.0

REKLUSE Spojka Rekluse CoreEXP 3.0

Inovatívny dizajn CoreEXP 3.0 obsahuje novo vyvinuté klinové závažia. Vylepšená konštrukcia znižuje trenie a zahrievanie, takže vaše komponenty vydržia dlhšie. Správne nastavené jadro CoreEXP 3.0 dosahuje konštantný výkon bez preklzu, poskytuje vysoký výkon a kontrolu trakcie.

1.019,- €
849,17 € bez DPH
Zobraziť detail produktu
REKLUSE Spojka Rekluse Radius CX

REKLUSE Spojka Rekluse Radius CX

Rekluse Radius CX dosahuje ďalší krok vývoja pri automatickej spojke. Spojka Radius CX je kombináciou spojky Rekluse Core EXP a obloženia ručnej spojky TorqDrive. Výhody spojky Rekluse Radius CX: – všetky výhody automatickej spojky Rekluse – nižší vývoj teploty v spojke ako Core EXP – spracuje vyššiu záťaž ako Core EXP – menšie opotrebenie vyššia životnosť Do objednávky prosím uveďte typ motocykla, na ktorý spojku potrebujete. Cena spojky sa môže líšiť v závislosti od typu motocykla. Ďakujeme. Pri modeloch s hydraulickou spojkou je predajná cena 1249€.

1.139,- €
949,17 € bez DPH
Zobraziť detail produktu